Centrum uzależnień

Terapia E-uzależnień

Zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież do skorzystania z terapii e-uzależnień. Oferujemy indywidualnie dostosowane sesje z doświadczonymi specjalistami, wsparcie w zrozumieniu i zwalczaniu uzależnień od elektroniki i internetu oraz skuteczne narzędzia i strategie terapeutyczne.

Umów wizytę u Terapeuty uzależnień

Terapia uzależnień

Zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież do skorzystania z terapii uzależnień od używek. Oferujemy indywidualnie dostosowane sesje z doświadczonymi specjalistami, wsparcie w zrozumieniu i zwalczaniu uzależnień od alkoholu, narkotyków i innych substancji oraz skuteczne narzędzia i strategie terapeutyczne.

Umów wizytę u Terapeuty uzależnień

Diagnoza uzależnień

Zapraszamy na profesjonalną diagnozę uzależnień. Nasz zespół doświadczonych specjalistów korzysta z zaawansowanych metod oceny, aby zidentyfikować problem i zalecić odpowiednie działania. Diagnoza obejmuje analizę zachowań, wywiady oraz badania, dzięki którym możliwe jest zrozumienie głęboko zakorzenionych przyczyn uzależnienia i opracowanie skutecznej strategii leczenia. Oferujemy diagnozę uzależnień od używek oraz e-uzależnień, dostosowaną do potrzeb dorosłych, dzieci i młodzieży.

Umów się na diagnozę

Otrzymaj pomoc